Пряниковий торт з бананами і сметаною

Цей рецепт торту без випічки готується легко і просто. Тому відмінно підійде для приготування, коли не хочеться возитися з випічкою. Торт виглядає дуже симпатично і нагадує за смаком торт «Панчо», який продається і досить популярний. Не кожен здогадається, що цей торт без випічки приготований з пряників. З фруктовим прошарком теж можна експериментувати. З бананами виходить солодший варіант.

Інгредієнти

  • Пряник (краще шоколадні) - 800 г
  • Сметана (будь-якої жирності, але краще пожирніше) - 800 мл
  • Цукор - 100 г
  • Банан - 2 шт

Час приготування: 30 хвилин

Кількість порцій: 6

Насамперед зробимо крем, змішуємо сметану з цукром до розчинення цукру. Далі підготуємо пряники, вони будуть виконувати функцію коржів, разрежем їх наполовину (отримані крихти не викидаємо, вони ще знадобляться). Готуємо банани, нарізаємо їх кружечками однакової товщини близько 5 мм. Приступаємо до укладання шарів торта з пряників і бананів. Глибоку миску обмотуємо харчовою плівкою.

Першим шаром викладаємо пряники, для цього вмочаємо їх в сметанний крем і залагоджуємо на підготовлену форму. Простір між ними заповнюємо їх крихтами, і поливаємо сметаною. Другим шаром укладаємо нарізані банани. Далі знову йде шар пряників в сметані, за ним шар бананів. Останнім завершальним шаром укладаємо пряники, вмочів їх в сметані. Розміщуємо торт в холодильник на 6-8 годин, для просочення пряникових шарів сметанним кремом. По закінченню часу дістаємо торт і прикрашаємо його за бажанням, можна посипати крихтою або потерти на тертці шоколад зверху. Усе! Торт без випічки з пряників і бананів зі сметаною готовий. Дуже смачно, швидко і просто - чудо десерт.

Додати новий коментар

Допоможи будь ласка нам, додай цей рецепт собі у соціальні мережі